Kėbulų remontas


Kėbulo remontasKėbulų remontas atliekamas Vilniuje esančiose dirbtuvėse. Servise sumontuotos 2 naujos modernios dažymo kameros, 2 tampymo stendai, 2 keltuvai automobilių išrinkimui/surinkimui, kita reikiama įranga. Ši vieta lengvai pasiekiama iš bet kurio Vilniaus miesto taško.

Šiuolaikiniame ir moderniame servise UAB „Antrima“ nebrangiai bei kokybiškai atliekami visi automobilių kėbulų remonto ir dažymo darbai: kėbulo paruošimas dažymui, kėbulo tiesinimas bei kitas kėbulo remontas. Kvalifikuoti serviso meistrai atlieka bet kokio sudėtingumo kėbulo darbus – nuo sudėtingų kėbulo atstatymo, keitimo darbų iki smulkių, tokių kaip korozijos pažeistų vietų ir įlenkimų tvarkymas ir kiti kėbulo remonto ir dažymo darbai. Kvalifikuoti, didele patirtį turintys kėbulo remonto ir dažymo meistrai pašalins bet kokius kėbulo defektus ir grąžins gamyklinę išvaizdą Jūsų automobiliui. Per 18 m. sukaupta patirtis kėbulo remonto ir dažymo srityje  leidžia atlikti visus darbus profesionaliai, greitai ir kokybiškai.

Po remonto automobilį Klientui grąžiname išvalytu salonu ir išplautą. Visos kainos apskaičiuojamos vadovaujantis „Audatex“ programa, pagal suderintus su draudimo kompanijos atstovais konkrečių darbų įkainius. Kliento automobilio remonto byla saugoma mūsų archyve 7 metus. Per mėnesį kėbulų servise galime aptarnauti apie 150 vnt. automobilių.