Apie mus


bendra serviso foto

UAB „ANTRIMA“ tai profesionali lengvųjų automobilių kėbulų remonto ir dažymo paslaugas teikianti įmonė, veikianti nuo 1997 m. Kadangi paslaugas rinkoje teikiame daugiau nei 18 metų, galime pasigirti aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčiais specialistais, aukščiausius technologinius standartus atitinkančia įranga ir malonia aptarnavimo kultūra.

Turime erdvias autoserviso patalpas,  dvi dažymo – džiovinimo kameras, du automobilių kėbulo geometrijos atstatymo stendus. Automobilių dažymui naudojame išskirtinai puikios kokybės vokiečių  „Glasurit“  ir „Standox“ firmų gamybos dažus, lakus, glaistus. Ypač daug dėmesio mes skiriame nepriekaištingam draudžiamųjų įvykių administravimui. Žalas vertiname ir darbus planuojame naudodami vokiečių firmos „Audatex“ programinę įrangą.  Rūpinamės savo klientais, visus užsakymus atliekame kokybiškai ir laiku. Kaina visada atitinka kokybę.

Mūsų patirtis, darbuotojų profesionalumas ir atsakingumas leidžia suteikti kokybiškas ir kliento poreikius atitinkančias paslaugas.